Wolontariusze z Punktu Usług Wzajemnych Wolontariatu Senioralnego z gminy Ustka podczas charytatywnego balu karnawałowego na lodzie dla Oliwki i Sebastianka

Wolontariusze z Punktu Usług Wzajemnych Wolontariatu Senioralnego z gminy Ustka wzięli udział w Charytatywnym Balu Na Lodzie, który odbył się  24 stycznia 2020 r., na lodowisku Biały Orlik przy ul. Darłowskiej. Pieniądze zebrane podczas zabawy zostały przeznaczone na leczenie i rehabilitację Oliwii i Sebastiana, bliźniaków  z gminy Ustka.

Organizatorami balu byli: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Gmina Ustka, Centrum Kultury Gminy Ustka. Zabawa na lodowisku odbyła  się w godzinach 14-20. W programie były koncerty, pokaz laserów na lodzie. Działała również strefa gastro pod hasłem „Daj piątaka na dzieciaka”. W karnawałowym menu znalazł się bigos, żurek, zupa gulaszowa, frytki, gofry i ciasta. Przeprowadzono  zbiórkę nakrętek z OSP Duninowo oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wolontariusze z Punktu Usług Wzajemnych  działającego w ramach projektu ,,Srebrna Sieć” rozdawali ulotki pt. ,,PODARUJ 1% PODATKU”  z dopiskiem Oliwia i Sebastian.