Rozstrzygnięcie konkursu „Srebrne Serce” w gminie Kobylnica

Kapituła konkursu „Srebrne Serce” w której skład wchodzą przedstawiciele Rady Seniorów z Gminy Kobylnica w sierpniu 2019 r., nagrodziła najbardziej zaangażowanych na rzecz społeczności lokalnej seniorów. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas Święta Plonów. Laureaci Konkursu i osoby wyróżnione otrzymały nagrody, oraz monografię Gminy Kobylnica z osobistą dedykacją i podziękowaniem od Wójta Gminy Kobylnica Pana Leszka Kulińskiego.

Pani Wanda Dziawgo zam. w Kobylnicy i Pani Lucyna Ostrowska zam. w Sycewicach otrzymały wyróżnienia za działania jakie podejmują na rzecz społeczności lokalnej.

Laureatami Konkursu „Srebrne Serce” w 2019 r. zostały:

I Miejsce – Pani Jadwiga Chadrysiak wolontariuszka działająca na rzecz osób niepełnosprawnych na Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sycewicach. Pani Jadwiga Chadrysiak bezinteresownie i chętnie podejmuje działa  na rzecz bezdomnych zwierząt.

II Miejsce – Pani Teresa Żyszkowska założycielka Stowarzyszenia Aktywnych Seniorów w Kobylnicy, przez wiele lat zaangażowana w działania na rzecz społeczności lokalnej.

III Miejsce – Pani Urszula Cudziło propagatorka turystyki kajakowej, współzałożycielka Spółdzielni Socjalnej w Kwakowie, osoba szczególnie zaangażowana w działania społeczne.