Otwarcie Klubu Seniora w gminie Dębnica Kaszubska

W dniu 6 lipca br. nastąpiło otwarcie kolejnego Klub Seniora pod wdzięczną nazwą „Radość” w gminie Dębnica Kaszubska. Spotkanie prowadził Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębnicy Kaszubskiej Piotr Reszka. W uroczystości uczestniczyli: Wójt Gminy Iwona Małgorzata Warkocka, Członek Zarządu Powiatu Słupskiego Marcin Kowalczyk, Przewodniczący Rady Gminy Dębnica Kaszubska Ireneusz Ziółkowski, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku Urszula Dąbrowska, koordynator projektu Małgorzata Żebrowska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Dębnicy Kaszubskiej Anna Pietrzak, Kierownik OPS w Kępicach Tomasz Zagrajek oraz animatorki lokalne zaangażowane w realizację projektu.

W trakcie spotkania zainaugurowano działalność klubu seniora i opowiedziano o innych działaniach realizowanych w ramach projektu. Atrakcją był występ artystyczny zaprzyjaźnionego Zespołu Skotawianie, który wykonał pieśni ludowe związane z regionem.
Klub Seniora w Dębnicy Kaszubskiej jest ósmym spośród 14 na terenie powiatu słupskiego, które będą funkcjonować w ramach projektu.