IV Pomorska Olimpiada Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel”

Zapraszamy  Państwa do uczestnictwa w IV Pomorskiej Olimpiadzie Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel”. Olimpiada obejmuje szereg wykładów o tematyce obywatelskiej, demokratycznej itp. Wykłady poprowadzą dla Państwa m.in. przedstawiciele Uniwersytetu Gdańskiego. Wykłady będą odbywały się w formie online(lipiec/sierpień) lub zostaną do Państwa przesyłane w formie zapisu wideo. Dla każdego uczestnika przygotowany został pakiet materiałów edukacyjnych.

Po zakończeniu części wykładowej, odbędą się eliminacje powiatowe, w którym można będzie sprawdzić swoją wiedzę.  Olimpiada jest dedykowana dla mieszkańców i mieszkanek województwa pomorskiego, którzy ukończył 60 rok życia.

Zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem formularza, który znajduje się w załączniku, po przez wysłanie skanu na adres zglinski@wolontariatgdansk.pl lub barbara_sredniawa@wp.pl lub za pomocą formularza elektronicznego: https://forms.gle/VUZJeHCkueASj5Bp6

Po dokonaniu zgłoszenia z uczestnikiem skontaktuje się koordynator powiatowy, który przekaże szczegółowe informacje o udziale w olimpiadzie.

Aktualne informacje można śledzić na stronach:

https://srebrniobywatele.wordpress.com/aktualnosci/

https://www.facebook.com/Olimpiada-Wiedzy-Obywatelskiej-111692980589559